Chcesz tanio nocować w drogich hotelach? Szukasz miejsca, gdzie możesz spróbować smaków których nie zna jeszcze twoje podniebienie? Jeśli tak, to trafiłeś w dobre miejsce! Opowiadamy o nietypowych noclegowniach, o niesztampowo urządzonych hotelach oraz o restauracjach, które zabierają swoich klientów do świata kulinarnych rozkoszy.


Znajdziecie u nas recenzje, opisy i aktualności dotyczące hoteli z Polski i z całego świata. Będziemy mówić o nietypowym projektach architektonicznych obiektów hotelowych, opowiemy o ciekawych projektach wnętrz pokoi dla gości, przedstawimy ofertę rozrywek, które oferuję hotele i podpowiemy jak tanio nocować nawet w pięciogwiazdkowych hotelach.


Drugim obszarem, który będzie nas interesował wybitnie są restauracje. Opowiemy o wystroju wnętrz, menu i charakterystycznych cechach najbardziej znanych i najlepszych restauracji świata. Przedstawimy sylwetki najbardziej znanych kucharzy i opowiemy o najdroższych potrawach świata.


Jednym słowem poruszymy każdy temat dotyczący branży HoReCa, znajdą u nas ciekawe informacje zarówno fani podróżowania, jak i właściciele obiektów gastronomicznych i hotelarskich. Poruszać będziemy również zagadnienia dotyczące prowadzenia biznesu i norm prawnych dotyczących branży hotelarskiej.


Jeśli jest temat dotyczący branży HoReCa, który interesuje Was szczególnie, a nie został jeszcze u nas poruszony – napiszcie, a my omówimy go dla Was na naszym portalu.  

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje