Programy lojalnościowe największych hoteli

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 16, listopad 2016 Super User Drukuj E-mail

 

Branża hotelowa z powodzeniem już od jakiegoś czasu wdraża w obieg programy lojalnościowe. A co najważniejsze programy te przynoszą zyski samym obiektom hotelowym, ale są także doceniane przez ich użytkowników. Hotele decydując się na wprowadzenie programów lojalnościowych do swojej oferty chcą nie tylko poprawić swój wizerunek, ale przede wszystkim zachęcić turystów do regularnego odwiedzania hotelu i rezerwowania pobytu.

 

 

 

Programy lojalnościowe w poszczególnych hotelach nieco różnią się między sobą. Wśród tych najpopularniejszy wymienia się między innymi:

 

IHG Rewards Club  – gdzie zbierane punkty można bez problemu wymieniać na darmowe noclegi. Dodatkowo osoby posiadające poszczególne statusy mogą liczyć na korzyści w postaci bonusów czy nagród. Punkty zdobywa się przede wszystkim przez rezerwację kolejnych noclegów, ale można także zbierać je dzięki specjalnym kodom rabatowym.

 

 

 

Le Club Accorhotels – klienci korzystający z usług tej sieci hoteli mogą liczyć na szereg przywilejów w przeszło trzech tysiącach hoteli na całym świecie. Ilość gromadzonych punktów oraz rodzaj przywilejów zależy w tym wypadku od poziomu posiadanego statusu – a jest ich cztery.

 

 

 

 

Hilton Hhonors – w ramach tego programu lojalnościowego goście hotelowi mogą wymieniać uzbierane punkty na darmowe noclegi. Natomiast wraz ze zdobywaniem kolejnych statusów zyskują także możliwość skorzystania z przywilejów takich jak chociażby późniejsze wymeldowanie czy szybka rezerwacja pokoju za pomocą aplikacji mobilnej.

 

 

 

 

 

Odsłony: 1288

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje