Rezerwacja hoteli

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: czwartek, 14, lipiec 2016 Super User Drukuj E-mail

Nocleg zarezerwowany w kilka chwil

Niegdyś, aby zarezerwować hotel trzeba było dzwonić lub wysyłać e-maile, co zwłaszcza w sytuacji gdy, któraś ze stron nie mówiła po angielsku niejednokrotnie wiele utrudniały. W dzisiejszych czasach nie jest to już problemem, a to za sprawą możliwości rezerwowania hoteli online. Ogromną zaletą tej metody jest również to, że o powodzeniu rezerwacji dowiadujemy się niemal natychmiast, bez dzwonienia do hotelu wiemy, czy są w nim wolne miejsca oraz mamy możliwość skorzystania z licznych promocji i rabatów. Poniżej prezentujemy portale, z których najczęściej korzystają turyści, a co za tym idzie, które oferują najbogatszą ofertę noclegowe. 

 

 

 

- Booking.com – serwis powstał w 1996 r. w Amsterdamie. Booking.com posiada 900 000 kontraktów z hotelami na całym świecie. Dziennie na Booking.com dostępnych jest 900 000 miejsc noclegowych.

 

 

 

- TripAdvisor – serwis, który miał stanowić poradnik dla podróżnych, gdzie osoby które były już w danym miejscu doradzały co zobaczyć, oceniały miejsca noclegowe, restauracje. Obecnie można tam również dokonać rezerwacji pokoju hotelowego, lotu oraz skorzystać z licznych rabatów. Na TripAdvisorze możecie również porównać ceny dostępne w Booking.com, Hotels.com, Agoda.com i kilku innych serwisach umożliwiających rezerwacje hoteli. 

 

 

 

- Hotels.com – kolejny portal umożliwiający rezerwację hotelu, strona zwiera listę około 325 000 hoteli z całego świata. 

Odsłony: 3379

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje